Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2281167
11487
384
Sculptures, statuettes, plaques
Nagy méretű afrikai faragott fa szobor, m: 69 cm 2281183
11488
384
Oroszlánon lovagló istennő. Nagy méretű, keményfa faragott szobor. Jelzett. Repedéssel 40 cm 2292755
11489
384
Gipsz jézus portré, ovális keretben, kereten repedés, hátulján ajándékozási sorokkal, d: 11,5 cm 2292572
11490
384
3400
SA jelzéssel: Áldást osztó püspök. Réz dombormű, sérülésekkel. d: 31 cm 2221152
11491
384
14000
Bors István (1938-2003): Kis pieta. Bronz, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 5 cm, h: 8 cm. Irodalom: Géger Melinda: Archaizmusok. Bors István szobrászművész letéti hagyatéka a Rippl-Rónai Múzeumban. A Kaposvári Rippl-Rónai Múzeum Közleményei. 01: 315-332. Kaposvár, 2013. 2290473
11492
384
Vízhordó, faragott fa szobor, jelzés nélkül, m: 34 cm 2288418
11494
384
Petőfi Sándor fém szobor, gipsz betéttel. "Boldogtalan voltam egész életemben" felirattal. 15 cm 2025926
11495
384
Gyulavári Pál (1949-): Lovak a gémeskútnál. Bronz falitál, jelzett, farostra ragasztva keretben, d:24 cm 2288431
11496
384
Arató parasztok. Fém dombormű fa keretben. Jelzés nélkül. 42x12 cm 2288429
11497
384
Mulatozó zenészek dísztál, öntöttvas, jelzés nélkül d:34 cm 2256351
11498
384
Faragott fa buddha-szobor, m: 20,5 cm 2275164
11499
384
9500
Kiss László (1949-): Férfi akt. Terrakotta, jelzés nélkül, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft