Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 38

Antik WC lehúzó. Réz, fa alapon, Spitzer Salamon táblájával jelzett, lánccal, szép állapotban. 27 cm
11460.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
18
Tükör dekoratív historizáló stílusú blondel keretben. Keret néhány helyen javított, apró sérülésekkel. Tükör méret: 59x98,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK!
11461.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
9
Szecessziós, kacsa formájú üveg-alpakka kiöntő. Hibátlan. 26 cm
11462.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Alpakka tömjén füstölő 73 cm
11463.

Alpakka tömjén füstölő 73 cm

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
XIX. sz. Serleg. Tűzi-aranyozott, kopott m: 22 cm
11464.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
14
Art deco stílusú réz kínáló d: 9 cm, m: 7 cm
11465.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
9
Art deco réz tálca. Jelzett (WG) 42x16 cm
11466.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
28
Argentor, Empire stílusú gyertyatartó pár. szép állapotban. 32 cm
11467.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
XX. sz. eleje. Alpakka pezsgősvödör. jelzett, minimális horpadással 21 cm
11468.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Gummon, art deco elefántos hamuzó, bakelit, lepattanásokkal, 9x20cm
11469.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
15
XVII-XVIII. sz. Óriás méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, díszes zárcímmel Működik. 22x25 cm
11470.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
XVIII-XIX. sz. Nagy méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulccsal, zárcímmel Működik. 17x18 cm
11471.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft