Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2292575
11460
384
Antique
Antik WC lehúzó. Réz, fa alapon, Spitzer Salamon táblájával jelzett, lánccal, szép állapotban. 27 cm 2292625
11461
384
40000
Antique
Tükör dekoratív historizáló stílusú blondel keretben. Keret néhány helyen javított, apró sérülésekkel. Tükör méret: 59x98,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! 2292851
11462
384
Antique
Szecessziós, kacsa formájú üveg-alpakka kiöntő. Hibátlan. 26 cm 2292566
11463
384
Antique
Alpakka tömjén füstölő 73 cm 2243588
11464
384
Antique
XIX. sz. Serleg. Tűzi-aranyozott, kopott m: 22 cm 2292564
11465
384
3200
Antique
Art deco stílusú réz kínáló d: 9 cm, m: 7 cm 2292562
11466
384
3400
Antique
Art deco réz tálca. Jelzett (WG) 42x16 cm 2292561
11467
384
Antique
Argentor, Empire stílusú gyertyatartó pár. szép állapotban. 32 cm 2292560
11468
384
Antique
XX. sz. eleje. Alpakka pezsgősvödör. jelzett, minimális horpadással 21 cm 2291548
11469
384
4600
Antique
Gummon, art deco elefántos hamuzó, bakelit, lepattanásokkal, 9x20cm 2296010
11470
384
Antique
XVII-XVIII. sz. Óriás méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kulccsal, díszes zárcímmel Működik. 22x25 cm 2296009
11471
384
Antique
XVIII-XIX. sz. Nagy méretű, antik, kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulccsal, zárcímmel Működik. 17x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft