Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2134477
11447
384
Antique
Régi japán ernyő, rizspapír, fa nyéllel. Kézzel festett, növényi motívumokkal, nappal, madárral és írásjelekkel díszített. Teteje sérült, d: 80 cm 2249722
11448
384
Antique
Réz, historizáló asztali íróeszköz tartó. Tintatartó üvegbetéttel. / Copper desk set with glass inset. 38x21 cm 2249717
11449
384
22000
Antique
Bronz asztali lámpa. Rózsaágat formázó, fújt, anyagában színezett üveg burával, új vezetékezéssel / Vintage bronz table lamp ornamented with rose buds. Colored glass shade, new wiring. 30x25 cm 2249249
11450
384
Antique
Réz tálca, kissé kopottas állapotban, 20,5x28 cm 2203664
11451
384
Antique
Fém kazettás doboz, tetején rózsákkal és margarétákkal plasztikusan díszített, sarkainál kariatidákkal, karmos talpakon álló, fedelén 1962. MS, gravírozással. Apró kopásokkal. Fedél alatt kettéosztott kazettákkal, 2 kazetta mérete: 7x10x7. Doboz: 14x18x22 cm. 2271191
11452
384
11000
Antique
Japán fa zenélő cigaretta kínáló, fém hamutállal. Kézzel festett, fedelén gyöngyház berakással. Talp alatt kisebb sérüléssel, máskülönben jó állapotban. Manuális felhúzás hamutál forgatásával, m: 12,5 cm, h. 25 cm 2128018
11453
384
26000
Antique
Asztali tintatartó szett, szép állapotban, csiszolt üveg tintatartóval, alján jelzett, 10×17×6 cm 2294369
11454
384
Antique
Damaszkuszi kézimunka zenélő cigarettakínáló. Intarziás, gyöngyházberakásos fa. 24x20x11 cm 2294357
11455
384
Antique
Szecessziós gyümölcs kínáló üvegbetéttel, AGMI 1916 S felirattal az egyik lábán, az üveg hibátlan, 33x18 cm 2286428
11456
384
Antique
Nagy méretű főles alpakka tálca. 62x38 cm 2292630
11458
384
34000
Antique
Tükör dekoratív historizáló stílusú fa keretben. Keret néhány kisebb kopásokkal. Tükör méret: 77,5x44,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! 2288652
11459
384
11000
Antique
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figuráls díszítéssel az oldalán, jelzett az alján, kopott, 12×21×5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft