Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói eg... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Pogany-Frigyes-Firenze-Bp-1977-Corvina-Masodik-kiadas-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kiadC3~II2288715
2288715
15056
384
Books: Travelling, Local History
Leírás: Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
: nagy_andras