https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Georg-Ebers-1837-1898-Ebers-Gyorgy-Cicerone-a-regi-es-uj-Egyiptomon-at-I-II-kot-Egybe~II2292958
2292958
15644
384
Books: History
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
LeÃrás:
[Georg Ebers (1837-1898)] Ebers György: Cicerone a régi és új Egyiptomon át. I-II. köt. [Egybekötve.] Olvasó- és kézikönyv a NÃlus-vidék barátai számára. Ford.: Schmidt József. Történeti Nép- és Földrajzi Könyvtár. LXI-LXII. köt. Nagyberecskerek, 1893, Pleitz Fer Pál, XV+261; 2+305+V p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott gerincű félbÅ‘r sorozatkötésben, márványozott lapélekkel, a borÃtón és gerincen kopásnyomokkal.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert