Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 26

Magyar Gyógyszerkönyv - Pharmacopoea Hungarica. Első kiadás. Budapest 1871. Pesti könyvnyomda. Korabeli, kissé kopott félbőr kötésben
17072.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
45
Dr. Weninger Antal 3 műve: Szellem és egészség.; A gyógyítóművészet új irányai.; Orvos a lélekért. Bp.,én.,Vörösváry. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kopott gerincekkel, az egyik gerinc sérült.
17073.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Hermann Imre: Az ember ősi ösztönei. Összehasonlító vizsgálatok a pszichoanalízis és a főemlősök biológiája alapján. Bp., 1943, Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzővel.;   Alfred Adler. Emberismeret. Gyakorlati individuálpszichológia. Ford.: Kulcsár István. Bp., 1937., Rekord. II. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17074.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Völgyesi Ferenc: Üzenet az ideges embereknek! Idegesség, hipnózis, önfegyelem. Bp., 1936, Novák Rudolf. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17075.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17076.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
A fitt agy titka. Szerk.: Piotr Wierzbowski. Bp., 2014, Readers Digest-Tarsago. Kiadói kartonált papírkötésben.
17077.

A fitt agy titka. Szerk.: Piotr Wierzbowski. Bp., 2014, Reader's Digest-Tarsago. Kiadói kartonált papírkötésben.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1001 otthoni gyógyír. Megbízható gyógymódok hétköznapi betegségekre. Bp., 2008, Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésben.
17078.

1001 otthoni gyógyír. Megbízható gyógymódok hétköznapi betegségekre. Bp., 2008, Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésben.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Vegyes egészséggel kapcsolatos tétel, 3 db:   Sarí Harrar-Debra Gordon: Állítsa helyre egészségét könnyedén.;   Terítéken az egészség. Gyógyító táplálékok a leggyakoribb betegségekre - az allergiától a vesekőig mindenre. Szerk.: Rácz Ildikó.;   Hogyan éljünk együtt a cukorbetegséggel? Szerk.: Takácsi-Nagy Klára.;   Bp., 2009-2011., Readers Digest. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17079.

Vegyes egészséggel kapcsolatos tétel, 3 db: Sarí Harrar-Debra Gordon: Állítsa helyre egészségét könnyedén.; Terítéken az egészség. Gyógyító táplálékok a leggyakoribb betegségekre - az allergiától a vesekőig mindenre. Szerk.: Rácz Ildikó.; Hogyan éljünk együtt a cukorbetegséggel? Szerk.: Takácsi-Nagy Klára.; Bp., 2009-2011., Reader's Digest. Kiadói kartonált papírkötésekben.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gerald Durrell-Lee Durrell: Az amatőr természetbúvár. Útmutató az élő természet tanulmányozásához. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+ Lee Durrell: Durrell a javából. Sajtó alá rendezte: Katona Ágnes. Bp.,1998,Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17080.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ignaz Philipp Semmelweis: Die Aetiologie, der Begriff und die Prophylaxis des Kindbettfiebers. H.n., é.n., k.n (BOTE Házinyomda). Az 1861-ben Hartleben kiadónál megjelent kötet facsimile (reprint) kiadása, nagyobb minikönyv formátumban (10x7 cm). Német nyelven. Kiadói vászonkötés, első és utolsó néhány lapon apró foltokkal. Hozzá tartozik: Dr. Zoltán Imre, a BOTE rektora magyar nyelvű nyomtatott ajánlásával.
17081.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17082.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Geszti Lajos: Földrajz I., A magyar medence leírása, a középiskolák I. osztályának tananyaga, Bp, 1927, Athenaeum Kiadó, második kiadás, könyvtári példány, papírkötés, szép állapotban
17084.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft