15612.
384. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Sport, sakk, hegymászás
3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD
Szepes Béla: Gólkirályok, labdaművészek. A futballvilág hősei. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.