Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mar... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1000005/Vittorio-Mussolini-Legi-haboru-Abessziniaban-Forditotta-Brelich-Mario-Vilagjarok-Utaza~II2295822
2295822
16572
384
Books: Military
Kikiáltási ár:
2 600 Ft 7,03 EUR , 7,65 USD
Leírás: Vittorio Mussolini: Légi háború Abessziniában. Fordította: Brelich Mario. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal.
: hsz