Könyvek: Konyha és kert Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2133467
17059
384
Books: Gastronomy and Gardening
Gergely Anikó: Magyar kóstoló. Gasztronómiai utazás. Christoph Büschel-Ruprecht Stempell fotóival. Bp.,2006,Vince. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2290565
17060
384
Pol Martin kitűnő konyhája. Ford.: Lawnik Eszter, Siklósi Péter. Montreal, 1994, Brimar. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 1968836
17061
384
Turós Emil-Turós Lukács: A mi szakácskönyvünk. Bp., 1961, Minerva. Kiadói félvászon kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblánál sérült kötéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft