Dr. Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvények zsebkönyve. Bp., 1895... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Jog~1000003/Dr-Edvi-Illes-Karoly-A-magyar-buntetotorvenyek-zsebkonyve-Bp-1895-Revai-Kiado-egesz~II2294329
2294329
15630
384
Books: Law
Leírás: Dr. Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvények zsebkönyve. Bp., 1895, Révai. Kiadó egészvászon kötés, kopottas állapotban.
: nagy_andras