Metszetek

Tételek száma: 36

cca 1880-1890 Zágráb (Zagreb/Agram) látképe fejléces levélpapíron, Zágráb, Leopold Hartman, litográfia (Leipzig, Danckert & Schwarze), metszet: 20x8 cm, 26x22 cm. Ritka!/ cca 1880-1890 View of Zagreb (Agram/Zágráb), letter paper, Zagreb, Leopold Hartman, litography, Leipzig, Danckert & Schwarze, engraving: 8x20 cm, paper: 26x22 cm. Rare!
11000.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1840 Esztergom. Acélmetszet. Foltokkal. 11x15 cm
11001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1810 I. Ferenc király országlása alkalmából újra kiadott deák oklevél, hajtott, szélén szakadással
11002.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1850 Dévény várának romjai, Ruine von Schloss von Theben, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, paszpartuban, kissé foltos, 10x14,5 cm
11003.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Beczkó a keleti oldalról, acélmetszet, paszpartuban, 11,5x16,5 cm/ Ludwig Rohbock (1820-1883) - J. Riegel: Ruines of Beckov (Beckó/Beckow), steel engraving, in passepartout, 11,5x16,5 cm
11004.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883)- G.Heisinger: A Mehádiai fürdő, acélmetszet, javított paszpartuban, 12,5×16,5 cm
11005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Magyar vértanuk, 1551-1854. Emléklap, nagyméretű nyomat. Gróf Kreith Bélának, a magyar vértanuk emlékei összegyüjtőjének, az 1848-49i- és Kossuth muzeum megalapitójának, a forradalom és a magyar nemzeti függetlenség eszméi ébrentartójának. Az Ereklye muze-umnak 25 éves jubileuma alkalmából hazafias tisztelettel ajánlják Vass József és Hegedűs Rezső, a kiadó és szerző. Révai és Salamon műintézetéből, Bp., 1907 körül. Kartonon. Sérült. 58x90 cm
11006.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
31
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 268. tábla papíron: Robus Agrestis. Lapon apró foltokkal, lap alja sérült és hiányos. 31×46 cm
11007.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Kitaibel [Pál], Paul(us) és Waldstein, Francisc(us): Descriptiones et icones plantarum rariorum Hungariae című monumentális művéből származó kézzel színezett rézmetszetű 269. tábla papíron: Trifolium reclinatum (töviskés here). Lapon apró foltokkal, lap jobb sarkában és szélén kisebb a metszetet nem éríntő hiánnyal. Törésnyomokkal. 31×46 cm
11008.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11009.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
11010.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
2 db népviseleti metszet, paszpartuban, üvegezve, magyar, német és angol felirattal, 32,5x50 cm
11011.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft