https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szemethy-Imre-1945-Szigetvar-latkepe-egy-mai-torok-kronikaban-1974-Rezkarc-papir-j~II2278600
2278600
10348
384
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
LeÃrás:
Szemethy Imre (1945- ): Szigetvár látképe egy mai török krónikában, 1974. Rézkarc, papÃr, jelzett, művészpéldány Épreuve d'artiste I. jelzéssel. Hátoldalán MNG kiveteli engedély pecséttel és paszpartuzás nyomaival. 31×44 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras