Pásztor Gábor (1933-2012):: Madarak, 1964. Litográfia, papír. Jelzett.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Pasztor-Gabor-1933-2012-Madarak-1964-Litografia-papir-Jelzett-40x49-cm-Ritka-korai-al~II2295100
2295100
10268
384
Leírás: Pásztor Gábor (1933-2012):: Madarak, 1964. Litográfia, papír. Jelzett. 40x49 cm. Ritka, korai alkotás!
: nagy_andras