Olvashatatlan jelzéssel: Mosónők a Balaton partján. Olaj, vászon, rest... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Olvashatatlan-jelzessel-Mosonok-a-Balaton-partjan-Olaj-vaszon-restauralt-Serult-fa-kere~II2288287
2288287
10464
384
Kikiáltási ár:
10 000 Ft 27,03 EUR , 29,41 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel: Mosónők a Balaton partján. Olaj, vászon, restaurált. Sérült fa keretben. 30x40 cm
: pelikán_kristóf