Neogrády A jelzéssel: Libák a falu szélén. Olaj, karton. Díszes, kissé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/384/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Neogrady-A-jelzessel-Libak-a-falu-szelen-Olaj-karton-Diszes-kisse-serult-fa-keretben-~II2288718
2288718
10252
384
Leírás: Neogrády A jelzéssel: Libák a falu szélén. Olaj, karton. Díszes, kissé sérült fa keretben. 48×64 cm
: pelikán_kristóf