Szász Endre (1926-2003): Szürreális táj lebegő női alakkal, 1968-69. Olaj, műanyag lemez, jelzett. Sérült (műanyag lemez gyűrődésekkel). Üvegezett fa keretben, 38x47,5 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (87/100), jelzett, felcsavarva, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arckép. Ofszetnyomat, papír, jelzett a nyomaton és Szász Endre sajátkezű, autográf aláírásával. Lap sarkaiban törésekkel. Lapméret: 84×59 cm
Szász Endre (1926-2003): Női arc (Emese). Szitanyomat, papír, számozott (80/100), jelzett, felcsavarva, 40×35,5 cm + Szász Endre által tervezett plakát, Magyar Sízők egyesülete. Ofszet, papír, felcsavarva, kisebb gyűrődésekkel, 67,5x46 cm
Szabó Tamás (1952-): Leonardo után (Anghiári csata), 1992. Vegyes technika, merített papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív, kissé kopott fa keretben, 29x21 cm
Szautner Lipót (1889-?): Fürdőző aktok. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, historizáló stílusú fakeretben, 55x68 cm / Lipót Szautner (1889-?): Bathing nudes. Oil on canvas, signed. Framed, 55x68 cm