Nagy Gábor György (1966-): Végállomás. Olaj, vászon, jelzett és datált a hátoldalán (Nagy Gábor György, 2007). Kiállítva: 2012, Római Magyar Akadémia. Reprodukálva: Nagy Gábor György: Karambol. Bp., 2017, Pauker Collection, 51.o. 35x55 cm / Gábor György Nagy (1966-): The last station. Oil on canvas, signed and dated on the back (Nagy Gábor György, 2007). Exhibited: Hungarian Academy, Rome, Italy, 2012. Reproduction in: Nagy Gábor György: Karambol. Bp., 2017, Pauker Collection, page 51. 35x55 cm
Nemec József (?-): Törökfürdő a Lukács kertből. Golyóstoll, ceruza, papír. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett, díszes fa keretben. 17x13,5 cm
Neogrády László (1896-1962): Tátrai havas táj. Olaj, vászon, jelzett. Díszes, historizáló stílusú sérült fa keretben. 60×80 cm / László Neogrády (1896-1962): Snowy landscape in the Tatra (Tatry). Oil on canvas, signed. Framed. 60x80 cm