Festmények és grafikák

Tételek száma: 551

10000.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
246,58
268,66
Ábrahám Rafael (1929-): Trencsén. Rézkarc, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Üvegezett fa keretben. 22x33 cm.
10001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Aba Novák 31 jelzéssel: Tengerparton. Olaj, farost. Fa keretben. 60x50 cm
10002.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,92
23,88
63
Aknay jelzéssel: Kék angyal. Olaj, papír, 47,5x36 cm
10003.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
17,91
10
Aknay jelzéssel: Ikon. Olaj, papír, 47,5x36 cm
10004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
17,91
Almásy Aladár (1946-): Részeg kéményseprő, 1973. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal 1973-ból. Üvegezett fa keretben, 17×29 cm
10005.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,92
23,88
Almásy Aladár (1946): Találomra venyigés, 1979. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/8). 25x22 cm
10006.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
30,14
32,84
Antal Ilona (1932-2004): Pitypang. Fametszet, papír, jelzett (paszpartu által takarva), 33x22 cm
10007.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
13
AR jelzéssel: Tanya gémeskúttal. Olaj, farost, apró felületi sérülésekkel, 29,5×40 cm
10008.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
Aszalós István (?-): Szemek. Olaj, farost, jelzett, 29,5×39,5 cm
10009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Aszalós István (?-), 2 db mű: Vízparti táj. Olaj, ceruza, farost, jelzett, 18,5×25 és 20x30 cm
10010.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Aszódi Weil Erzsébet (1901-1976): Bolgár halászok. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 32×41 cm
10011.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft