Üvegtárgyak Tételek száma: 65
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2225694
11299
383
Glass-objects
Lila üvegváza, szélén apró karcolásokkal, m: 30,5 cm 2277473
11300
383
Glass-objects
2 db szív alakú, színes hutaüveg hamutál, kis kopásnyomokkal, karcolásokkal, 12x11 cm 2284495
11301
383
Glass-objects
Üveg hamutál, ezüst (Ag) peremmel, jelzett, m: 3 cm, d: 4,5 cm 2283941
11302
383
Glass-objects
Üveg demizson, hibátlan, m: 30,5 cm 2282734
11303
383
Glass-objects
Art deco hamutál, 18x18 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft