Porcelán 2 Tételek száma: 21
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2284355
12049
383
Chinaware / Porcelain 2
Art-deco stílusú porcelán kutya, fehér mázas, jelzés nélkül, hibátlan, m: 16 cm 2279991
12050
383
Chinaware / Porcelain 2
Kis porcelán szelence, kék virágmintával, matricás, jelzetlen, 7,5x5x3 cm 2283736
12051
383
Chinaware / Porcelain 2
Porcelán libás kislány figura, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, két gyári lyukkal az oldalán, 12x11 cm 2178395
12052
383
Chinaware / Porcelain 2
Kínai kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 46 cm 2285885
12053
383
Chinaware / Porcelain 2
XIX. sz, vége. Ohne Dich kann ich nicht leben. Aranyozott teás csésze + alj. Kézzel festett, jelzés nélkül, hajszálrepedés a tányéron. d: 14 cm 2228723
12054
383
Chinaware / Porcelain 2
Virágmintás porcelán teás csésze, csészealjjal, jelzés nélkül, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, d: 8,5 és 14 cm 2285865
12055
383
Chinaware / Porcelain 2
Jelzés nélkül: Ezüst színű porcelán kávés kiöntő + tejkiöntő. Hajszálrepedéssel. m:21 cm, m: 14 cm 2285877
12056
383
Chinaware / Porcelain 2
Jelzés nélkül: Tintatartó és porzó készlet. tállal. Matricás, kopással. 17x13 cm 2285872
12057
383
Chinaware / Porcelain 2
Jelzés nélkül: női alakos porcelán kínáló, váza, dísz. Kézzel festett, jelzett, kis kopással. m: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft