Gorka Lívia (1925-2011): Edény, festett mázas kerámia, jelzett, restau... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500004/Gorka-Livia-1925-2011-Edeny-festett-mazas-keramia-jelzett-restauralt-d11-5-cm-m-10-cm~II2285594
2285594
11029
383
24000
Art-ceramics
Leírás: Gorka Lívia (1925-2011): Edény, festett mázas kerámia, jelzett, restaurált, d:11,5 cm, m: 10 cm.
: karap_norbert