Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2281052
30920
383
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék" aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott 2285555
30921
383
Numizmatika
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O." fém sportérem (60mm) + 1949. "A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV" fém díjérem (40mm) T:2 2280840
30922
383
Numizmatika
1949. "MTK Club Bajnoka 1949" Br lemezplakett (51x18mm) és zománcozott Br díjérem (~63x~77mm) támasztékos márványtalapzaton (126x52x131mm), hátoldalán "Ludvig Éremverő" matricával T:2,2- patina 2144938
30923
383
Numizmatika
1952. "IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I." Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2 2145001
30924
383
100
Numizmatika
1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2- 2144950
30925
383
100
Numizmatika
1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina 2278080
30926
383
Numizmatika
1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2-
1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF 2278082
30927
383
Numizmatika
1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2
1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF 2251569
30928
383
Numizmatika
1956. Kézilabda sport Br emlékérem fa talpon, rajta Br lapka gravírozva "ROSITA 23. SEPT. 1956" (49mm) T:2 2278085
30929
383
Numizmatika
1957. "Nemzetközi Balaton Kupa - Csepel SC 1912" zománcozott Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1957 III." (63x50mm) T:1- 2251564
30930
383
Numizmatika
1958. "M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958." fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. "Magyar Evezős Szövetség" részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva "I. ORSZ. BAJN. 1961" (50mm) T:2 2278089
30931
383
Numizmatika
1964. 5xklf "Tokiói Olimpia" zománcozott jelvény közte "Tokyo 1964" aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:2
1964. 5xdiff "Olympic Games in Tokyo" enamelled badges, within Hungary "Tokyo 1964" gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:XF Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft