Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 88

1947. MNB Váltó 1947. I. kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott
30920.

1947. "MNB Váltó 1947. I." kétoldalas Zn díjérem (35mm) + 1989. "Magyar Nemzeti Bank dolgozóinak Spartakiádja Budapest 1989 június / Budapesti emlék" aranyozott Br érem (80mm) T:2,2- aranyozás kopott

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Boldogfai Farkas Sándor (1907-1970) 1947. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Evezős SZ.O. fém sportérem (60mm) + 1949. A Magyar Nemzeti Bank Alkalmazottainak Sportegyesülete / Alpesi Össz. 1949. IV fém díjérem (40mm) T:2
30921.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1949. MTK Club Bajnoka 1949 Br lemezplakett (51x18mm) és zománcozott Br díjérem (~63x~77mm) támasztékos márványtalapzaton (126x52x131mm), hátoldalán Ludvig Éremverő matricával T:2,2- patina
30922.

1949. "MTK Club Bajnoka 1949" Br lemezplakett (51x18mm) és zománcozott Br díjérem (~63x~77mm) támasztékos márványtalapzaton (126x52x131mm), hátoldalán "Ludvig Éremverő" matricával T:2,2- patina

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1952. IX. KER. T.S.B. IFJ. TORNA I.o. ÖSSZ.BAJN. 1952. I. Br emlékplakett (70x23mm) + Br emlékérem (73mm) márványtalapzaton (86x143x20mm) T:2
30923.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1953. BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III. fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2-
30924.

1953. "BUDAPESTI TESTNEVELÉSI ÉS SPORTBIZOTTSÁG 1953. BP. FFI. IFJ. BAJN. I. O. NYÚJTÓ III." fülezett, bronzozott Zn díjérem (40mm) T:2-

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1953. B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953. ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina
30925.

1953. "B.T.S.B. BP.FELN.TORNÁSZ CSB. F. II.o. II. 1953." ezüstözött Br emlékplakett (52x19mm) + ezüstözött Br emlékérem (50mm) márványtalapzaton (85x122x18mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
1955. Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955 zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. Junior Fencing World Championship Budapest 1955 enamelled badge with ribbon C:XF,VF
30926.

1955. "Ifjúsági Vívó Világbajnokság Budapest 1955" zománcozott jelvény szalaggal T:2,2- 1955. "Junior Fencing World Championship Budapest 1955" enamelled badge with ribbon C:XF,VF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1955-1971. 7xklf sportjelvény tétel, többsége zománcozott T:2 1955-1971. 7xdiff sport badges, most of them are enamelled C:XF
30927.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1956. Kézilabda sport Br emlékérem fa talpon, rajta Br lapka gravírozva ROSITA 23. SEPT. 1956 (49mm) T:2
30928.

1956. Kézilabda sport Br emlékérem fa talpon, rajta Br lapka gravírozva "ROSITA 23. SEPT. 1956" (49mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1957. Nemzetközi Balaton Kupa - Csepel SC 1912 zománcozott Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva 1957 III. (63x50mm) T:1-
30929.

1957. "Nemzetközi Balaton Kupa - Csepel SC 1912" zománcozott Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1957 III." (63x50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1958. M.E.SZ. (Magyar Evezős Szövetség) - Női Nyolcas Bajnok 1958. fém evezős sport díjplakett (70x52mm) + 1961. Magyar Evezős Szövetség részben aranyozott evezős sport díjérem, hátoldalon gravírozva I. ORSZ. BAJN. 1961 (50mm) T:2
30930.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1964. 5xklf Tokiói Olimpia zománcozott jelvény közte Tokyo 1964 aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:2 1964. 5xdiff Olympic Games in Tokyo enamelled badges, within Hungary Tokyo 1964 gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:XF
30931.

1964. 5xklf "Tokiói Olimpia" zománcozott jelvény közte "Tokyo 1964" aranyozott és zománcozott jelvény (34x33mm) T:2 1964. 5xdiff "Olympic Games in Tokyo" enamelled badges, within Hungary "Tokyo 1964" gold plated and enamelled badge (34x33mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft