Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 88

1934. Tornász Világbajnokság Budapest 1934 ezüstözött, részben zománcozott Br gomlyukjelvény Cserkészbolt, V. Nagysándor u.6. gyártói jelzéssel T:2,2-
30896.

1934. "Tornász Világbajnokság Budapest 1934" ezüstözött, részben zománcozott Br gomlyukjelvény "Cserkészbolt, V. Nagysándor u.6." gyártói jelzéssel T:2,2-

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
1934. M.A.C. Evezős osztály 1934. Négyes I. részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30897.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934. M.A.C. Evezős osztály Túradíj 2000km 1934. részben zománcozott, ezüstözött fém díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (50mm) T:2
30898.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935. M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny Zn díjérem (42x58mm) T:2
30899.

1935. "M. Kir. Zrínyi Ilona Tiszti Leánynevelő Intézet / Intézeti Sportverseny" Zn díjérem (42x58mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1935. A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11. Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-
30900.

1935. "A M. Kir. Honvédelmi Minister és a M. Kir. Honvédség főparancsnokának sportversenyérme. Alapíttatott: 1922 / Hds. Síverseny 1935 - Futó II. oszt. 11." Br katonai díjérem mellszalagon (45x30mm) T:2,2-

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1935. Szolnoki MÁV SE díszérme 1910-1935 öntött Br emlékérem (97mm) T:2-
30901.

1935. "Szolnoki MÁV SE díszérme 1910-1935" öntött Br emlékérem (97mm) T:2-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1935. A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának 1935. III. 25. - KISOK bronzozott fém sportplakett (63x98mm) márványtalapzaton (103x140x18mm) T:2,2- patina, egy díszítőelem hiányzik
30902.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1935. M.B.SZ. (Magyar Birkózó Szövetség) - Budapest-Pozsony - 1935. I. 20. - I. Br díjplakett Súlyemelő ezüstözött Br rátéttel, Ludvig gyártói jelzéssel (44x62mm) T:2
30903.

1935. "M.B.SZ. (Magyar Birkózó Szövetség) - Budapest-Pozsony - 1935. I. 20. - I." Br díjplakett "Súlyemelő" ezüstözött Br rátéttel, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x62mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Sződy Szilárd (1878-1939) 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese egyoldalas Br plakett, LUDVIG gyártói jelzéssel (51,5x40,5mm) bársonybéléses tárolódobozra erősítve (320x250x70mm) T:1-,2 Hungary 1936. Fővárosi Üdülőhely Balatonkenese (Balatonkenese, Summer Resort of Budapest) one-sided Br plaque, with LUDVIG makers mark. Sign.: Szilárd Sződy (51,5x40,5mm) on a storage box with velvet lining (320x250x70mm) C:AU,XF
30904.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1936. Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936 Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-
30905.

1936. "Küzdj és bízzál! / Járási verseny 1936" Br díjérem mellszalagon (30mm) T:2-

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1936. M.A.C. Házi verseny 1936. Dubló III. részben zománcozott Br díjérem, hátoldalán BERÁN N. BPEST gyártói jelzés (45mm) T:2
30906.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1937. Magyar Athletikai Szövetség emlékérme 1897-1937 Br emlékplakett, Ludvig gyártói jelzéssel (44x78mm) T:2
30907.

1937. "Magyar Athletikai Szövetség emlékérme 1897-1937" Br emlékplakett, "Ludvig" gyártói jelzéssel (44x78mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft