1898. "Jubileumi Emlékérem Polgári Állami Alkalmazottak Számára / Signum memoriae (AVST)" Br kitüntetés T:1- ph.
Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Civil State Officials" Br decoration C:AU edge error
NMK 249.
~1928. "M. Kir. Téli Gazdasági Iskola" zománcozott Br iskolai gomblyukjelvény, hátlapon "Kisvárda " beütéssel valamint "107" sorszámmal (31x28mm) T:1-,2 hátlapon patina
1948. "Mintagazda - a több termelésért" "1053" sorszámú kitüntetéshez tartozó igazolvány penészfoltos, kopottas állapotban (382. árverés 31819 tételéhez)
1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem arany fokozata" zománcozott aranyozott bronz kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel adományozói tokban T:1-
Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Gold class" enamelled gilt Br decoration on ribbon, with thin ribbon and miniature in original case C:AU NMK: 534.