Ezüst(Ag) nyaklánc, aranyozott medállal, jelzett, h: 38 cm, 2×2 cm, br... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/EzustAg-nyaklanc-aranyozott-medallal-jelzett-h-38-cm-2C3972-cm-brutto-10-73-g~II2217315
2217315
19153
383
Jewellery
Leírás: Ezüst(Ag) nyaklánc, aranyozott medállal, jelzett, h: 38 cm, 2×2 cm, bruttó: 10,73 g
: scanner