19114.
383. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g