Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karperec, jelzett, 5×5... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~1000021/Aranyozott-ezustAg-kovekkel-gazdagon-kirakott-karperec-jelzett-5C3975-5-cm-brutto-19-33-g~II2277115
2277115
19027
383
Jewellery
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) kövekkel gazdagon kirakott karperec, jelzett, 5×5,5 cm, bruttó: 19,33 g
: karap_norbert