Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2283913
19108
383
Jewellery
Ezüst(Ag) csepp alakú fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 1,2 cm, bruttó: 2,13 g 2283917
19109
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 1,4 cm, bruttó: 1,76 g 2283921
19110
383
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyánnal, jelzett, h: 2,2 cm, bruttó: 3,51 g 2284103
19111
383
Jewellery
3 pár Ezüst (Ag) fülbevaló, össz br 0,98g 2284102
19112
383
4400
Jewellery
Ametiszt köves fülbevaló pár ezüst (Ag) szerelékkel 3 cm 2284128
19113
383
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű benne foglalt kövekkel 2,89 g, m: 69 2200556
19114
383
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) medál, kövekkel, jelzett, gumírozott gyöngy karkötővel, 2,6×2,6 cm, bruttó: 11,14 g 2200545
19115
383
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsás tálka, jelzett, monogrammal, d: 5,5 cm, nettó: 14,42 g 2200205
19116
383
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, virágos függővel, Pandora jelzéssel, h: 62 cm, bruttó: 18,28 g 2199908
19117
383
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű, lila kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,66 g 2191267
19118
383
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla körös gyűrű, Pandora jelzéssel, állítható méret, bruttó: 3,31 g 2191337
19119
383
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, apró kövekkel, jelzett, 5,5×5 cm, nettó: Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft