11350.
383. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Vass Áron: Pipázó férfi kutyával, kerámia szobor, jelzett, sérülésekkel, m: 25,5 cm