Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2281201
11377
383
Sculptures, statuettes, plaques
Kenyérhordó afrikai faragott fa szobor. 39 cm 974012
11378
383
Ülő Buddha szobor, műgyanta?, apró kopásnyomokkal, egy helyütt ragasztott, m: 12,5 cm 2236611
11379
383
14000
Jelzés nélkül. Tálat/földgömböt tartó Atlasz. Bronz szobor. 15 cm Alján és tetején fúrt csavarmenettel, lyukkal 2284049
11380
383
Nevető buddha madárral, faragott fa szobor, repedésekkel, 17,5x9,5x10,5 cm 2281277
11381
383
Perui réz fali dísztárgy 26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft