1945 Vegyes újság tétel, 7 db, Szabad Nép (3 db), Népszava (2 db), Kis Ujság, Szabadság. Változó állapotban, hiányosak, töredékesek, sérültek, szakadozottak.
cca 1948-1950 Vegyes szocialista témájú nyomtatvány, 3 db:
1948 Az iskola a népé! Szeged, 1948, Hírlapkiadó. Papírkötés.
A gyapot hazájában. Bp., én., Mezőgazdasági Kiadó. Papírkötésben.
Tavasz a kolhozmezőkön. Bp., én., Magyar-Szovjet Társaság Lap.
1949-1950 Szabad Nép, 1949. aug. 7., VII. évf. 182. sz., töredékes, csak két lap, a címlapon az új alkotmányról szóló vezércikkel. + Szabad Nép, VIII. évf. 82 sz., 1950. ápril. 8., a címlapon a szovjet delegáció búcsúztatásával, Rákosi és Vorosilov soraival, 8 p.