15055.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Czagány: A budavári palota és a Szent György téri épületek. Bp., 1966., Műszaki. Kiadói aranyozott műbÅ‘r-kötés, a kiadói papÃr védÅ‘borÃtó ketté szakadt, sérült, egyébként jó állapotban.