15025.
383. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Amíg városatya lettem. A Főváros főtisztviselőinek és törvényhatósági bizottsági tagjainak önéletrajzgyűjteménye fényképekkel. Szerk.: György Endre. Dr. Sipőcz Jenő polgármester előszavával. Bp.,1931, Globus-ny., 419+1 p. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal illusztrált. A címlap Kner Albert munkája. Kiadói félvászon-kötés, Kner Erzsébet-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.