Ötszáz éves a kolozsvári Farkas utcai templom. Szerk.: K. Fogarasi Zsuzsa, Bp, 1986, A Ráday Gyűjtemény Füzetei 2. Megjelent 5000 példányban. Papírkötés, papír védőborítóban
Kovács Béla: Az egri egyházmegye története 1596-ig. Az egri főegyházmegye sematizmusa III. Schematismus Archidiocesis Agriensis III. Eger, 1987, (Bp.,Egyetemi Nyomda-ny.), 205 p. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
Cholnoky Jenő: A jégvilág. A sarkkutatások története. Második 1929-ig kiegészített és átdolgozott kiadás. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.