Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 186

15012.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Aserbaidschan. Die kultur Aserbaidschans, Die Natur Aserbaidschans, Aserbaidschanische Teppiche, Die Geschichte Aserbaidschans, Aserbaidschanische Küche, Die Architektur Aserbaidschans. hn., én., Heydä Aliev Fondu. Német nyelven. Kiadói papírkötések, kiadói karton-tokban, egy füzet sarkán gyűrődéssel.
15013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy Katalin: Az emlékezetnek méltó történetek. Fejezetek Bőcs község múltjából a kezdetektől 1990-ig. Bőcs, 2008, Bőcs Községi Önkormányzatának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.
15014.

Nagy Katalin: "Az emlékezetnek méltó történetek". Fejezetek Bőcs község múltjából a kezdetektől 1990-ig. Bőcs, 2008, Bőcs Községi Önkormányzatának kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1200 példányban.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
15015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Dr. Várkonyi Fidél: A katolikus egyetemi hallgató. Szerző által dedikált. H.n., é.n., Szalézi Művek. Kiadói papír kötésben.
15016.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Válogatott források Tardona történetéhez. Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Tardona, 2003, Tardona Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15017.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Válogatott források Novajidrány történetéhez. Szerkesztette és a forrásokat átírta, magyarázta:Takács László. Novajidrány, 2000, Novajidrány Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15018.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Helynévtörténeti tanulmányok 2. Szerk.: Hoffmann István- Tóth Valéria. A Magyar Névarchívum Kiadványai 11. Debrecen, 2006, kn. Papírkötésben, szép állapotban.
15019.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1912 Budapest Székesfővárosi Állatkert utmutatója. Képes díszkiadás. Bp., 1912., Magyar Földrajzi Intézet, 39+5 p. Kiadói papírkötésben, kopott borítóval, sérült, szétvált kötéssel, kijáró lapokkal, pár lapon firkával.
15020.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Tanulmányok Gyöngyösről. Szerk.: Havassy Péter- Kecskés Péter. Gyöngyös, 1984, Gyöngyös város Tanácsának kiadása. Papírkötésben, papír védőborítóban. Kissé kopott állapotban.
15021.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szakály Ferenc: Sziget mezováros (Somogy megye) lakosságának connumerátiója 1551-ben. (Adalékok XVI. századi mezovárosaink demográfiai és társadalmi képéhez.). H.n., é.n., k.n.. Eredetileg megjelent a Történeti Statisztikai Évkönyv 1967-1968. Bp. 1970. 61-133. Félvászonkötés.
15022.

Szakály Ferenc: Sziget mezováros (Somogy megye) lakosságának "connumerátiója" 1551-ben. (Adalékok XVI. századi mezovárosaink demográfiai és társadalmi képéhez.). H.n., é.n., k.n.. Eredetileg megjelent a Történeti Statisztikai Évkönyv 1967-1968. Bp. 1970. 61-133. Félvászonkötés.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Tóth Tibor: Ismét számot adunk. A zágrábi Ady Endre Magyar Kultúrkör története 1932-2007. Zágráb, 2008, Zágráb Város Magyar Kisebbségi Tanácsa. 1. kiadás. Készült 500 példányban. Kiadói papírkötés.
15023.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft