https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tortenelem~1000004/Szabo-Istvan-A-magyar-mezogazdasag-tortenete-a-XIV-szazadtol-az-1530-as-evekig-Agrarto~II2280732
2280732
15683
383
Books: History
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Szabó István: A magyar mezÅ‘gazdaság története a XIV. századtól az 1530-as évekig. Agrártörténeti tanulmányok 2. Bp, 1975, Akadémiai Kiadó. Egészvászon kötésben, papÃr védÅ‘borÃtóban, jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
ÉlÅ‘ közvetÃtés
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: