Magyar Századok. Szerkeszti: Tolnai Gábor. Heltai Gáspár: Magyar Krónika. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó. Ex librissel, Dr. Dajbukát Jenő névbejegyzésével. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.