1913 Állattani közlemények. XII. köt. 1-4 sz. Szerk.: Soós Lajos, Méhely Lajos. Bp., Kir. M. Természettudományi Társulat, IV+264+14 p.+II t. Kiadói kopott félvászon-kötés, az egyik képtábla papírja szétvált, pár lap kijár.