Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 11

Old Matchbox Labels from Hungary. Régi magyar gyufacímkék. Összeáll.: Feőkajári Kajáry Károly. Bp.-Békéscsaba, 2015., Cellmed Invest Rt-MMBKT. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (200/034.) példány.
17307.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14
Gaál József: A peleskei nótárius. Villám Rózsa rajzaival. Bp., 1976, Pátria. Kiadói műbőr-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Számozott (550/061.) példányban.
17308.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Pál: Borsodi szénbányák. Borsodi Tájak. Miskolc, 1976., Miniatűrköny-gyűjtők Klubja-Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben- Számozott (1500/0064.) példány. Miskolci Minikönyvklub ex minilibris-szével. Kereskedelmi forgalomba nem került. Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Jó állapotban. Andruskó Károly és Tóth Pál aláírásaival.
17309.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Halhatatlan szerelem. H.n., 1978, HM Központi Nyomda. Készült 300 példányban. Kiadói kartonált kötésben.
17310.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
44 Jewish bookplates from Hungary. Magyar-zsidó exlibris. Összeáll.: Balázs Károly. Bp.-Békéscsaba, 2014., Cellmed Invest Rt-MMBKT. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (200/002.) példány.
17311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az orvostudomány és az élettan Nobel-díjasai 1901-1975. Összeáll.: Horti József. Bp., 1876, Medicina. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (300/225.) példány.
17312.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szánthó Imre: Mesevárosom Szentendre. Szánthó Imre illusztrációival. Bp., 1980., Gutenberg Művelődési Otthon Miniatűr Könyvgyűjtő Klub. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Számozott (350/115.) példány.
17313.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Homeros-Medveczky Jenő: Ilias. Medveczky Jenő illusztrációival. Bp.,1973, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
17314.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes minikönyv tétel, 3 db:   Világbajnokaink. Our Wold Champions. Unsere Weltmeister. Szerk.: Kahlich Endre. Bp.,1974, Sportpropaganda. Kiadói kissé kopottas műbőr-kötés.;   Katona József: Bánk Bán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói kopott egészvászon-kötés.;  Gyémántok. Imakönyvecske legszükségesebb imákkal keresztény katholikusok számára. Hungari A. után a szentek és az egyház imáiból alkotva. Bp.-New York, én.,,Steinbrener Ker. János. Kiadó kopott aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel.
17315.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes ex libris tétel, 4x4 db:   Horváth, Hilda: Magyar szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from Hungary. Szerk.: Ch. J. Blase. Ford.: Charles Kiddle. Bp.-Békéscsaba,2016, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (300/257.,239., 166.,164.) példányok.;  Horváth, Hilda: Külföldi szecessziós ex librisek. Art nouveau bookplates from all over Europe. Szerk.: Ch. J. Blase. Fordította: Charles Kiddle. Bp.-Békéscsaba,2016, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (300/255., 223.,085.,224.) példányok.;  In vino veritas. Boros exlibrisek. Bookplates on wine. Szerk.: K. Balázs. G. Unzelman. Bp.-Békéscsaba,2014, Cellmed Invest Bt.-HMBBSI. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (200/121.,084., 091.,096.) példányok.;  Magyar orvosi ex libris 33. Physicians bookplates from Hungary. Bp.-Békéscsaba,2015, Cellmed Invest Bt.-MMBKT. Angol és magyar nyelven. Kiadói kartonált papírkötésben. Számozott (200/021.,163.,103.,169.) példányok.;
17316.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15
Vegyes minikönyv tétel, 13 db. Közte: Sakk világbajnokok, R. Tagore: Szüret, R. Tagore: Hajótöröttek I-II. köt. (300 példány), Vértanúink, Wagner János Mihály - Czövek István: A mágyiás ezermester, Petőfi Sándor, Szőnyi István, Apollonius: Királyfi, Fáy András meséi és allegóriái (számozott példány), Világbajnokaink, Kossuth Lajos (számozott példány), Votum Pefőfianum. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
17317.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft