Timon Ákos: Magyar alkotmány- és jogtörténet különös tekintettel a nyugati államok jogfejlődésére. 5., bőv. Kiad. Bp. 1917. Hornyánszky. 807 p. Későbbi félvászon kötésben, ceruzás bejegyzésekkel
Az 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és a mezőrendőrségről és a vonatkozó rendeletek. Jegyzetekkel, magyarázatokkal, idézéetekke és betüsoros tárgymutatóval ellátva. Bp.,1894, Kilián Frigyes 234+6p. + kihajtható mellékletek. Megviselt félvászon kötésben.
Az 1886.: XXII. tcz a községekről kiegészítve a vonatkozó törvényekkel, rendeletekkel, határozatokkal és betűrendes tárgymutatóval. Bp., 1906., Athenaeum, 247 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal kissé dohos.