Kondor jelzéssel: Pár. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett, kissé sérül... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kondor-jelzessel-Par-Akvarell-papir-serult-Uvegezett-kisse-serult-keretben-29x21-5-c~II2276356
2276356
10234
383
Leírás: Kondor jelzéssel: Pár. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett, kissé sérült keretben. 29x21,5 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: