Koch 55 jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Díszes, üvegezett fa keretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Koch-55-jelzessel-Tanya-Akvarell-papir-Diszes-uvegezett-fa-keretben-29-5C39739-5-cm~II2211618
2211618
10235
383
Kikiáltási ár:
3 600 Ft 9,73 EUR , 10,59 USD
Leírás: Koch 55 jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Díszes, üvegezett fa keretben. 29,5×39,5 cm
: kozár_edit
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: