A Born (?) jelzéssel: Szépségkirálynő. Litográfia, papír, jelzett, szá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/383/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/A-Born-jelzessel-Szepsegkiralyno-Litografia-papir-jelzett-szamozott-4080-29-5C397~II2278899
2278899
10055
383
Leírás: A Born (?) jelzéssel: Szépségkirálynő. Litográfia, papír, jelzett, számozott (40/80). 29,5×24 cm
: nagy_andras