Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2282871
10547
383
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm 2197769
10548
383
3200
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, karton, hullámos, fa keretben, 21×29 cm 2278505
10549
383
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm 2277932
10550
383
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 12×15 cm 2280524
10551
383
XX. sz eleje: Kalapos férfi. ceruzarajz. 12x8 cm 2280490
10552
383
Jelzés nélkül: Pornó grafika, 3 db, vegyes technika, papír, 22×16 cm 2277930
10553
383
Jelzés nélkül: Akt, cinkográfia, papír, paszpartuban, 11×15 cm 2283697
10554
383
Jelzés nélkül: Alpesi táj. Olaj, farost. 19x14 cm Keretben 2284229
10556
383
4200
Jelzés nélkül: Pár. Kréta, papír, lap szélén apró szakadásokkal, feltekerve, 39,5×52 cm 2284188
10557
383
Jelzés nélkül: Portré. Kréta, papír. Üvegezett, kopott fa keretben. 49,5×37,5 cm 2284135
10558
383
Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, lap alja sérült, sarkaiban paszpartuzás nyomaival. 38×18,5 cm 2283991
10559
383
Jelzés nélkül: Libapásztorlány. Olaj, karton, sérült, 24,5×34,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft