Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2198062
10535
383
Jelzés nélkül: Fotelben pihenő. Olaj, farost, 59,5×50 cm 2124156
10536
383
11000
Jelzés nélkül: Lépcső és virág. Olaj, karton, kis sérüléssel, díszes fa keretben, 58×78 cm 2163926
10537
383
Jelzés nélkül: Álló akt. Kréta, papír, 60,5x35 cm 2252742
10538
383
Jelzés nélkül: Balatoni naplemente. Olaj, vászon, 40×50 cm 2258315
10539
383
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm 2259333
10540
383
4600
Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm 2284983
10541
383
Jelkés nélkül: Hirlapárus. Tus, papír, lap teteje papírra kasírozva. Hátoldalán Gulyás (?) Ferencné felirattal- 25x37 cm 2285306
10542
383
Jelzés nélkül: Hímzésminta papagáj és virág motívummal. Akvarell, papír, lap alja szakadással, 16x16 cm 2285034
10543
383
Jelzés nélkül: Hölgy lanttal. Olaj, faros, 50×40 cm 2193466
10544
383
75000
Jelzés nélkül: Szent. Olaj, vászon. Dublirozva. 56x48 cm, kis sérüléssel. 2282866
10545
383
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm 2282870
10546
383
Jelzés nélkül: Erdélyi festett üveg ikon, fa keretben, 38×29 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft