Festmények és grafikák Tételek száma: 584
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2284007
10229
383
Komáromi Kacz Endréné (1883-1954): Virágcsendélet. Akvarell, papír, jelzett. lap alján apró felületi sérüléssel, 40,5×30,5 cm 2026166
10230
383
11000
Kondé László (1954-2002): Tanulmányfej 1982. Hidegtű, papír, jelzett, 23×18 cm 2277922
10231
383
Kondor Béla (1931-1972): Kocsmában. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2277919
10232
383
Kondor Béla (1931-1972): Tükörrel. Rézkarc, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×8 cm 2282202
10233
383
Kondor B jelzéssel: Kavargás. Olaj, vászon. 60x44,5 cm 2276356
10234
383
Kondor jelzéssel: Pár. Akvarell, papír, sérült. Üvegezett, kissé sérült keretben. 29x21,5 cm 2211618
10235
383
Koch 55 jelzéssel: Tanya. Akvarell, papír. Díszes, üvegezett fa keretben. 29,5×39,5 cm 2283159
10236
383
48000
Konok Tamás (1930-): Konstruktivista kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: XX/9. 28×28 cm 1443503
10237
383
14000
Kopek Rita (1952-): Álom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 1443544
10238
383
24000
Kopek Rita (1952-): Tűzfürdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 100×70 cm 1443508
10239
383
14000
Kopek Rita (1952-): Emlék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×60 cm 2263052
10240
383
4600
Koppay jelzéssel: Állatok karámban. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30×21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft