Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Mayer-Wiesau-Bavaria-barokk-jelenetes-porcelan-tal-matricas-jelzett-kis-kopasnyomokkal-d-31~II2206893
2206893
11248
382
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Mayer Wiesau Bavaria barokk jelenetes porcelán tál, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 31 cm
: scanner