Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Hollohazi-viragmintas-porcelan-kionto-tetovel-jelzett-matricas-apro-kopasokkal-m-11-5~II2191477
2191477
11209
382
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Hollóházi virágmintás porcelán kiöntő tetővel, jelzett, matricás, apró kopásokkal m: 11,5 cm
: karap_norbert