Herendi Viktória mintás csikknyomó, Kézzel festett részben, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/Herendi-Viktoria-mintas-csikknyomo-Kezzel-festett-reszben-jelzett-kis-kopassal-m-4-7-cm~II2273491
2273491
11143
382
Leírás: Herendi Viktória mintás csikknyomó, Kézzel festett részben, jelzett, kis kopással, m: 4,7 cm
: nagy_andras
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: