H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/382/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500005/HC-Schlaggenwald-viragmintas-porcelan-kinalo-tal-es-szoszos-talka-jelzett-kopottak-ma~II2267630
2267630
11256
382
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: H&C Schlaggenwald virágmintás porcelán kínáló tál és szószos tálka, jelzett, kopottak, mázhibákkal, 39x26 cm, 7x13 cm
: karap_norbert